Bad Boys: RolePlay Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravila BB:RP Servera!

Go down

Pravila BB:RP Servera! Empty Pravila BB:RP Servera!

Post by Jonathan_Irons Sun Jun 26, 2016 5:48 pm

Ovdje se nalaze sva pravila BB:RP servera.
Nepostovanje ovih pravila dolazi do aree, warnova i banova!


Pravila BB:RP servera:

RP - RolePlay - Simulacija stvarnog zivota.


Non-RP - Radnje koje nisu RP, npr. stajanje na krovu pokretnog vozila(takodjer spada i u PG), hapsenje igraca bez /me i /do komandi i slicno.


DM- DeathMatch - Ubijanje nekog igraca bez RP razloga, npr. dodjes ispred banke i pocmes ubijati igrace bez razloga. Ovo je najkaznjivije pravilo i tko ga prekrsi sljedi mu teska kazna!



MG - MetaGaming - MijeĊĦanje IC i OOC chatova i radnji! IC chat se ISKLJUCIVO koristi za In Character radnje npr. razgovor sa policajcem kad te zaustavi, dogovaranje sa svojim clanovima iz bande i slicno, a OOC chat za radnje izvas servera, npr pricas s prijateljem kako ti je bilo na nekom koncertu ili u skoli.


PG- PowerGaming - Radnja nemoguca u RL a moguca u GTA:SA npr. pad sa velike visine te odmah dignes i trcis kao da ti nista nije bilo, te takodjer nemoguce radnje sa /me i /do komandama npr. /me prstom unistava vozilo i slicno.


DB - Drive By - Ovo pravilo postoji u vise razlicitih situacija.
1. Kada igrac na vozacevom mjestu ubije pjesaka.
2. Kada igrac na vozacevom mjestu ubije igraca na motoru.
3. Kada igrac vozilom neprestalno gazi drugog igraca.


RK - Revange Kill - Ubijanje igraca koji vas je nedavno ubio iz osvete. To je cisti primjer Non-RPa.


SK - Spawn Kill - Ubijanje igraca na njegovom mjestu spawna.


BH - Bunny Hop - Skakanje i trcanje u isto vrijeme, to je Non-RP, te se kaznjava.


GFA i DFA - Gun From Ass i Drug From Ass - vadjenje oruzija i droge bez primjerenih /me i /do komandi.


Spam - ponavljanje iste recenice vise puta, ovo se kaznjava Mute-om, ali prihvatljivo je ako admin/gm/lider vise puta kaze da obavijesto nesto.


Psovanje je takodjer kaznjivo, te se kaznjava Mute-om i nekad areom


Rasizam - kaznjava se banom


Zabranjeno je imati vise od 1 accounta, te pucanje na admine i gsove na duznosti, te pucanje na eventima!!!


Last edited by Admin on Sun Jun 26, 2016 6:09 pm; edited 1 time in total

Jonathan_Irons
Admin

Posts : 16
Join date : 2016-06-26
Age : 24
Location : Split, Hrvatska

https://badboysroleplay.rpg-board.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum